- OXVA XLIM Pro 3 vs XLIM Pro: Which Pod is Worth It in 2026?
- Geekvape Kloud Refillable Disposable Vape Review: The Best of Both Worlds in Vaping Innovation
- Suonon Amber 80K Disposable Vape Kit Review: A Premium Vaping Experience with Convenience and Flavor
- Al Fakher Launches New Nicotine Pouches, Covering 4 flavors and 2 Strength Levels
- Dayyan International announced that Ploom AURA has been launched in South Korea and will be officially available for sale on April 14th.
- Xiaomi Smart Camera 4 Max AI Zoom Edition Released: 12x zoom, supports elderly/children/pet monitoring at 799 yuan!
- 10ml e-liquid + 3 rounds of refilling, GEEKVAPE KLOUD is launched on US online Channels
- Why Should Companies Obtain a Forex License?
- Shop
- Accessories
- Beelink SER4 MINI PC
Beelink SER4 MINI PC
-
Processor
-
RAM
-
Storage
-
Display
-
Camera
-
Operating System
Offers
-
Beelink SER4 MINI PC
$749.99
View Offer
Main Features:
● Windows 11
Windows 11 brings more features for users to enjoy.
● AMD Ryzen7 4800U Octa Core 1.8GHz, up to 4.2GHz
AMD configurable TDP (cTDP) 10-25W and octa-core processing provide maximum high-efficiency power.
● AMD Radeon Graphics, up to 1750MHz
High performance is easy to run online games or else, such as LOL, CS: GO, and PS2 simulator.
●32GB DDR4 RAM 3200MHz Channel
Substantial high-bandwidth RAM offers you a high-impact gaming experience, ensures smooth operation and stable multitasking using feeling.
● 500GB M.2 2280 NVMe SSD ROM
Provides room to store pictures, videos, music, and more.
● HDMI*2 USB-C Triple Output Expands Your Viewing Options
You can connect the device to an HDTV or high-definition monitor to set up triple screens.
Specifications:
| General | |
| Brand | Beelink |
| Type | SER4 |
| CPU | AMD Ryzen 7 4800U |
| Core | Octa-Core Sixteen Threads 4MB Cache,1.8GHz, Up to 4.4GHz |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 32GB DDR4, 3200MHz, support up to 64GB |
| Hard Drives Capacity | 500GB M.2 NVMe SSD, support up to 2TB |
| SSD | Support 2.5 inch HDD(7mm) |
| Operating System | Windows 11 |
| Product Details | |
| Ethernet Network | Support RJ45 1000M*1 |
| Power Supply | Charge Adapter |
| Wireless | WIFI 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| Panel Connectors | 3*USB3.0
1*USB2.0 1*Type-C(Data&Video) 1*LAN |
| BOIS | Support Wake on Lan/ PXE/Auto power on |
| Language | English (Global version) |
| Power Requirement | |
| Power Input Vol | 57W (MAX 19V 3A) |
| Power Output Vol | AC 100-240V |
| Dimension and Weight | |
| Product weight | 0.3 kg |
| Package weight | 1.500 kg |
| Product size (L x W x H) | 16.8 x 12.0 x 3.9 cm |
| Package List | 1 x Mini PC 1 x Charge Adapter 1 x User manual 1 x HDMI Cable 1 x Wall-mounted bracket |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








