Trending
- The appearance of the Apple foldable iPhone has been confirmed: The most expensive iPhone in history has arrived
- The Specifications of Honor WIN Turbo are all revealed: Kirin 8500 Elite + 10000mAh battery
- MediaTek’s Dimensity 7500 mobile platform released: For the first time, C1 CPU is introduced into mainstream smartphones
- Xiaomi 17T/Pro overseas launch: 7000mAh battery “the largest for international versions to date”, starting at 749 euros
- DT NO.I WATCH 8 Smartwatch Review: Affordable Style Meets Smart Functionality
- Blackview OSCAL PowerMax 3600SE Review: Rugged Portable Power for Home Backup and Outdoor Adventures
- YLR/C YL01 RC Quadcopter Review: Feature-Packed Foldable Drone for Beginner Aerial Photography
- iScooter iF1 Electric Scooter Review: Affordable Off-Road Performance with Powerful Urban Capability
ZHENEVO Z1 Android 12.0 LED Projector
-
Processor
-
RAM
-
Storage
-
Display
-
Camera
-
Operating System
Offers
-
ZHENEVO Z1 Android 12.0 LED Projector
$189.99
View Offer
Specifications:
| Brand | ZHENEVO |
| Model | Z1 |
| Brightness | 800 ANSI Lumens |
| Resolution | 1920*1080P, 4K Supported |
| Service Life | 100000 Hours |
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Speaker | 8W*2 |
| Projection Size | 80-120inch |
| Wireless | WiFi6 |
| Auto Focus | Support |
| Auto Keystone Correction | Support |
| Weight | 3.1kg |
| Size | 24*22*15cm |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









