Trending
- The appearance of the Apple foldable iPhone has been confirmed: The most expensive iPhone in history has arrived
- The Specifications of Honor WIN Turbo are all revealed: Kirin 8500 Elite + 10000mAh battery
- MediaTek’s Dimensity 7500 mobile platform released: For the first time, C1 CPU is introduced into mainstream smartphones
- Xiaomi 17T/Pro overseas launch: 7000mAh battery “the largest for international versions to date”, starting at 749 euros
- DT NO.I WATCH 8 Smartwatch Review: Affordable Style Meets Smart Functionality
- Blackview OSCAL PowerMax 3600SE Review: Rugged Portable Power for Home Backup and Outdoor Adventures
- YLR/C YL01 RC Quadcopter Review: Feature-Packed Foldable Drone for Beginner Aerial Photography
- iScooter iF1 Electric Scooter Review: Affordable Off-Road Performance with Powerful Urban Capability
EDIFIER Atombuds TWS Earphone
Offers
-
EDIFIER Atombuds TWS Earphone
$35.99
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Edifier |
| Model | Atombuds |
| Color | Black/White |
| Wearing Type | Semi-In-ear |
| SPL | 94±3dB SPL(A) |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.3 |
| Supported Profiles | HFP/A2DP/AVRCP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Battery &Charging | |
| Battery Capacity | Headset: 35mAh Charging Case: 250mAh |
| Call Time | 6h |
| Music Time | 7h |
| Standby Time | 100h |
| Charging Time | 2h |
| Other Features | |
| Microphone | Yes |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.0500kg |
| Package Weight | 0.0900kg |
| Product Size | 70×60×30mm |
| Package Size | 85×70×38mm |
| Package list | 1 pair of Earphones with Charging Box 1× Charging Case 1× Type-C Cable 1× User Manual 1× Package Box |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









