Trending
- A Guide to Using Nicotine Pouches
- JNR Shisha Classic Disposable Vape Review: High-Capacity DTL Performance with a Premium Shisha Experience
- What is Venuschat AI And Is It Safe? Let’s Find Out!
- Exploring Vaping Products: A Guide to Types and Choices
- Professional vs DIY TV Installation: Which Is Best for You?
- Uwell Caliburn Air Pod System Kit Review: Lightweight Simplicity with Legendary Flavor Performance
- DotMod DotPod Max Link Pod System Kit Review: Premium Design Meets Powerful Pod Performance
- Online Casinos Adapting New Tech Trends
- Shop
- Accessories
- MECOOL KP2 1080P Smart Home Theater
MECOOL KP2 1080P Smart Home Theater
Offers
-
MECOOL KP2 1080P Smart Home Theater
$319.99
View Offer
Specification:
| Essential details | |
| Product Name: | Formovie S5 laser projector |
| Model Number: | L045FCN |
| Feature: | Short throw, Internet Built-In, Built-In Speakers |
| Style: | ALPD |
| Use: | HOME THEATER |
| Portable: | Yes |
| Lens: | 0.23″DMD |
| Resolution: | 1080P |
| Keystone: | Omnidirectional automatic keystone correction |
| Brightness: | 1100 ANSI Lumens |
| Contrast Ratio: | 1500:1 |
| Projection Distance: | 1.11-3.11m |
| Picture Size: | 40-120inch |
| Throw Ratio: | 1.2:1 |
| RAM: | 2GB DDR4 |
| ROM: | 16GB eMMC |
| Voice: | far-field speech |
| Product Size: | 175*175*48mm |
| Weight: | 0.83kg |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









