Trending
- Keep It 100 40K Disposable Vape Review: The Ultimate Vaping Experience
- No-fog mode + transparent display, Kanger launches Subox Mix 50K in the US
- Japan Tobacco has Launched Three Ploom AURA Collaboration Panels, Inspired by “Japanese Sake” Design
- How to Partition a Portable Hard Drive: A Step-by-Step Guide
- Official Images of OPPO Find X9 Ultra have been Released: Circular module + Stitched back panel – full of Hasselblad style.
- Xiaomi 18 Ultra continues to feature continuous optical zoom: the industry’s exclusive multi-focal range optical zoom without loss of image quality.
- Huawei Pura 90 Pro Max proudly introduces Kirin 9030 Pro: The strongest chip in Huawei’s history, unveiled on April 20th
- Xiaomi’s first phone with built-in fan for cooling has been officially announced. Redmi K90 Max is scheduled to be released on April 21st.
- Shop
- Accessories
- Bakeey Q10H 1080P LED Projector
Bakeey Q10H 1080P LED Projector
Offers
-
Bakeey Q10H 1080P LED Projector
$79.99
View Offer
Specifications:
| Model | Bakeey Q10H |
| Image System | LCD |
| Lamp | LED |
| Lamp Life | 30000h |
| Input | USB/HDMI-Compatible Port/IR*2 |
| Power Waste | 48W |
| CPU | Haier |
| Operation | IR Remote |
| Resolution | 1280*720 |
| Contrast | 1000:1 |
| Throw Rate | 1.3 |
| Project Distance | 1.15-2.9m |
| Focus | Manual Focus |
| Speaker | 4Ω3W |
| Power Range | 110-240V |
| WiFi | 2.4G |
| Product Size | 150*110*60mm |
| Weight | 0.65kg |
| Menu Language | Chinese/English.French/Spain/Poland/Russian |
| Support System | WiFi Screening/Support Android/IOS/Youtube APP Display |
| Same Screen Technology | Miracast/WiFi Display |
Features:
1. High-quality LED lamp with a lifespan of 30000 hours ensuring durability and longevity.
2. Supports 1280*720 resolution delivering clear and crisp visuals.
3. Built-in speakers for superior audio output enhancing the viewing experience.
4. Multiple connectivity options through USB, HDMI-Compatible Port, and IR along with support for WiFi, Android, IOS, and YouTube APP Display.
5. Manual focus to customize viewing experience according to individual preferences.
Package include:
1x Q10H projector
1x Remote control
1x Power Adapter(EU)
1x User Manual
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








