Trending
- The appearance of the Apple foldable iPhone has been confirmed: The most expensive iPhone in history has arrived
- The Specifications of Honor WIN Turbo are all revealed: Kirin 8500 Elite + 10000mAh battery
- MediaTek’s Dimensity 7500 mobile platform released: For the first time, C1 CPU is introduced into mainstream smartphones
- Xiaomi 17T/Pro overseas launch: 7000mAh battery “the largest for international versions to date”, starting at 749 euros
- DT NO.I WATCH 8 Smartwatch Review: Affordable Style Meets Smart Functionality
- Blackview OSCAL PowerMax 3600SE Review: Rugged Portable Power for Home Backup and Outdoor Adventures
- YLR/C YL01 RC Quadcopter Review: Feature-Packed Foldable Drone for Beginner Aerial Photography
- iScooter iF1 Electric Scooter Review: Affordable Off-Road Performance with Powerful Urban Capability
- Shop
- E-cigar NEW
- Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit
Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit
Offers
-
Lost Vape Ursa Baby 2 Pod Kit
$16.49
View Offer
Lost Vape Ursa Baby 2 Pod System Kit Parameters:
| Brand | Lost Vape |
| Product Name | Ursa Baby 2 Pod Kit |
| Battery Capacity | Built-in 900mAh battery |
| Power Range | 7.5W-22W |
| Battery Voltage | 3.0V-4.2V |
| Charging Voltage | 5V/1A |
| Type-C Cable | Support 5V/2A charger |
| Airflow | Adjustable airflow |
| Capacity | 2.5ml |
| Filling | Side filling |
| Fit For | Lost Vape Ursa (Nano) Pod Cartridge |
| Body Material | Plastic |
| Product Size | 49*17.5*69mm |
| Packing Size | 72*33*125mm |
| Carton Size | 550*380*280mm(150pcs/carton, 16.05kg) |
| Color | Joy Black x Pixel Role, Joy Pink x Pixel Role, Joy Green x Pixel Role, Tech Black x Fancy Maze, Tech White x Fancy Maze, Tech Pink x Fancy Maze, Pop Black x Time Gear, Pop Blue x Time Gear, Pop Green x Time Gear |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









