Trending
- Lenovo has launched the 11th generation IdeaPad 5i two-in-one notebook, available with Intel Panther Lake and AMD Gorgon Point platforms.
- The Screen Cover of Apple’s iPhone 18 Pro has been Revealed. The Dynamic Island (dual display) notch has undergone a slimming process
- OPPO Pad 5 Pro Tablet has been Unveiled on the Official Website
- Rendering Images of Google Pixel 11 phone have been Released: minor design adjustments, equipped with Tensor G6 chip
- OPPO Find X9s Pro smartphone is equipped with a Hasselblad 2-billion-pixel ultra-clear main camera + a 2-billion-pixel telephoto lens
- NovuLife KFJ6837 Espresso Coffee Machine Review: Elevate Your Home Café Experience
- Z67 Gulfstream G700 RC Airplane Review: The Ultimate Fixed-Wing Glider Experience
- MINILOONG Pocket 1 Review: The Ultimate Modular Retro Gaming Console
- Shop
- E-cigar NEW
- Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
Offers
-
Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
View Offer
Mr.Goodie Shisha MTL 50K Disposable Vape Parameters:
| Brand | Mr.Goodie |
| Product Name | Shisha DTL & MTL Disposable Vape |
| Capacity | 40ml |
| Strength | 3mg |
| Puffs | DTL mode: 30K puff 0.5Ω 22W MTL mode: 50K puff 0.1Ω 12W |
| Airflow | Adjustable |
| Battery Capacity | 1100mAh battery |
| Display | Mega HD display |
| Single Pack Size | 55*39*113mm (1pc) |
| Mid-Pack Size | 201*54*115mm (10pcs) |
| Carton Size | 418*347*259mm (160pcs, 21.5kg) |
| Taste | Blue Razz, Blueberry Lemon Mint, Cola Gummy, Cranberry P. Lemon, Double Apple, Dragon Fruit Bubble Gum, Grape Mint, Honeydew Melon Ice, Love 66, Mix Fruits, Strawberry Lemon, Watermelon Bubble Gum |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








