Trending
- Is Vaping without Nicotine a Help or a Hazard?
- Next‑Gen Vaping: The Foger Switch Pro 30K Disposable Vape Review
- Geekvape Wenax M2 Leather Edition 2.0 Pod System Kit Review: Sleek Design Meets Effortless Vaping
- From Devices to Multi-Form: The Category Expansion Signals Released by RELX’s Booth
- The Geek Bar Booth Showcased two Fasoul Heated Non-combustible Smoking Devices
- From Conference Room to Outdoor Movie Night: The Versatile Life of SVBONY TransAir4
- How to Change Your Router Password in 2026: A Step-by-Step Guide
- The new Sky Blue Color for Redmi K90 Max has been Unveiled: a Low-saturation blue tone that is highly durable and Eye-catching
N-ONE NPad Mini Tablet PC
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
N-ONE NPad Mini Tablet PC
$89.99
View Offer
| Basic | |
| Model | N-ONE NPad Mini |
| CPU | Allwinner A523 |
| GPU | Arm Mali G57 |
| Core | Octa Core |
| System | Android 14 |
| Language | Multi-language |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| ROM | 64GB |
| Screen | 8.0 Inch IPS Screen |
| Resolution | 1280*800 |
| Camera | Front is 5.0MP Rear is 5.0MP |
| Battery | 5000mAh |
| Weight | 363g |
| Size | 210*121*9.3mm |
| Function | |
| WIFI | 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz |
| bluetooth | 5.0 |
| OTG | Support |
| GPS | Not Support |
| G-sensor | Support |
| 4G | Not Support |
| Frequency | NO |
| Audio & Video | |
| Microphone | Built-in |
| Speaker | Built-in |
| Audio | MP3/WMA/WAV/AAC/FLAC/APE |
| Picture | JPG/BMP/PNG |
| Video | MPEG4/H.264/HEVC 1080P |
| Connectivity | |
| I/O Port | 1 x Type C port |
| 1 x 3.5mm earphone port | |
| 1 x Micro SD slot(Maximum support 1TB) | |
| Package Included | |
| Package Included | 1 x N-ONE NPad Mini Tablet PC |
| 1 x Charger | |
| 1 x Adapter (the adapter depends on the country of the buyer) | |
Specs
General
Display
Hardware
OS
Network
Camera
Other Features
Dimensions and Weight
Battery
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








