Trending
- Optimizing the Path from Potential Interest to Confirmed Sale: Strategies for Success
- Enhancing Home Efficiency with Dumbwaiter Lifts
- Which Casino Games You Should Play?
- Bensink Rotary Power Broom: The Ultimate Gas-Powered Cleaning Solution
- How to Keep Your Rummy Skills Sharp
- The Future of MMJ in Oklahoma: What’s Next for the State’s Economy?
- Hayati Quokka Elite Pod Kit Review at £14.99: A Compact and Stylish Pod Vape for Everyday Convenience
- Hayati Moxy Elite Vape Kit Review at £9.99: A Stylish and Flexible Pod System for Everyday Vaping
- Shop
- Accessories
- TS1 Full HD 1080P LCD LED Projector
TS1 Full HD 1080P LCD LED Projector
Offers
-
Hiseeu C40 IP Camera
$56.99
View Offer
Specifications:
| Model | TS-1 |
| Color | Grey |
| Brightness | 1200 Lumens |
| Android Version | Android 11.0 |
| Shadow Casting Tech | LCD+LED |
| LED Lamp | 42W, 30000 Hrs Life |
| Resolution | 1920*1080P |
| Resolution Support for | Hard Decoding 4K |
| Screen Size | 40-100 |
| WiFi | WIFi6 |
| bluetooth | BT4.0 |
| Speaker | 5W |
| Projection Ratio | 1:1.35 |
| Screen Scale | 16:9/4:3 |
| Dynamic Contrast Ratio | 2000:1 |
| Focalization | Electronic Focus |
| Keystone Correction | Automatic Keystone Correction(up and down)+Four-point Keystone Correction(±25°) |
| Wireless with Screen | Support |
| Cable with Screen | Support |
| Interface | USB/TF Card/Headphone Jack |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









