Trending
- It is Reported that Global Version of Sony Xperia 1 VIII Smartphone will be Released in May
- GAMESIR X5s Tri-Mode Stretchable Controller Review-Experience Ultimate Gaming Freedom
- XK A310 Christen Eagle II RC Airplane Review: A Perfect Blend of Performance and Style
- TWO TREES COOLOOK CNC400 CNC Milling Machine Review: Precision, Power, and Versatility for All Your Milling Needs
- VOOPOO ARGUS G3 Mini vs SP2S SEN X: Which Pod Kit Wins in 2026?
- FC 26 Coins: Buy FC26 Coins Cheap & Safely in 2026
- Cloud King CK50000 Disposable Vape Review-Massive Puff Count Meets Modern Technology
- Air Factory 50K Disposable Vape Review-Long‐Lasting Performance with American Made Quality
- Shop
- E-cigar NEW
- WASPE 4-In-1 Flavor 100K Puffs Disposable
WASPE 4-In-1 Flavor 100K Puffs Disposable
Offers
-
WASPE 4-In-1 Flavor 100K Puffs Disposable
View Offer
Specifications:
| Feature | Details |
|---|---|
| Puff Capacity | 100,000 puffs |
| E-liquid Capacity | 56mL |
| Battery | 650mAh Rechargeable, Type-C |
| Coil Type | 1.0Ω Quad Mesh |
| Nicotine Options | 0%, 2%, 5% |
| Charging Port | Type-C |
| Product Size | 47 × 47 × 118 mm |
| Weight per Device | 142g |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








