Trending
- iJoy XP50000 0% Zero Nicotine Disposable Review: A Flavorful Experience Without the Nicotine
- When Tech Hits Hard: How Emerging Consumer Gadgets Are Shaping Personal Injury Cases
- People are purchasing more on mobiles than ever before
- To conduct business effectively, utilize a Genome business account
- The Mini Vape Phone: Smoke and Surf in Style
- What is IT Support and How it Works for your Business
- Does Vaping Make You Cough? Here’s Why and How to Stop
- Embarking on a real money adventure in CS:GO betting
Blitzwolf® BW-i100 PD Charger
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
Blitzwolf® BW-i100 PD Charger coupon code: BGd7dc83
$32.99
View Offer
Specifications:
| Brand | Blitzwolf |
| Model | BW-i100 |
| Color | Black, White |
| Size | 146.5mm*78.5mm*20mm |
| Weight | 308g |
| Length of AC Line | 1.5M |
| Interface | 2USB-A+3USB-C |
| Input | AC100-240V(50Hz/60Hz) |
| Output | Total Output: 120W(Max)
USB-C1/USB-C2/USB-C3: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/5A SSCP 10V/2.25A 22.5W(Max) USB-C1/ USB-C2/USB-C3+USB-A1/USB-A2: 100W+18W USB-A1/ USB-A2: 24W(5V4.8A) USB-C1+USB-C2+USB-C3: 65W+30W+20W USB-C1/USB-C2+USB-C2/USB-C3+USB-A1/USB-A2: 65W+30W+18W USB-C1/USB-C2/USB-C3+USB-A1+USB-A1: 100W+12W +12W USB-C1+USB-C2+USB-C3+USB-A1/USB-A2: 65W+20W+20W +18W USB-C1+USB-C2/USB-C3+USB-A1+USB-A2: 65W+30W+12W +12W USB-C1+USB-C2+USB-C3+USB-A1+USB-A2: 65W+30W+20W+10W +10W |
| Protocols | PD3.0 QC3.0 AFC FCP SCP PPS PE APPLE |
| Type | EU Plug |
| Power | 120W |
Specs
General
Display
Hardware
OS
Network
Camera
Other Features
Dimensions and Weight
Battery
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








