Trending
- The appearance of the Apple foldable iPhone has been confirmed: The most expensive iPhone in history has arrived
- The Specifications of Honor WIN Turbo are all revealed: Kirin 8500 Elite + 10000mAh battery
- MediaTek’s Dimensity 7500 mobile platform released: For the first time, C1 CPU is introduced into mainstream smartphones
- Xiaomi 17T/Pro overseas launch: 7000mAh battery “the largest for international versions to date”, starting at 749 euros
- DT NO.I WATCH 8 Smartwatch Review: Affordable Style Meets Smart Functionality
- Blackview OSCAL PowerMax 3600SE Review: Rugged Portable Power for Home Backup and Outdoor Adventures
- YLR/C YL01 RC Quadcopter Review: Feature-Packed Foldable Drone for Beginner Aerial Photography
- iScooter iF1 Electric Scooter Review: Affordable Off-Road Performance with Powerful Urban Capability
IMILAB EC5 2K IP Camera
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
IMILAB EC5 2K IP Camera
$79.99
View Offer
| Basic | |
| Brand | N-ONE |
| Type | NBook Ultra |
| Color | Silver Grey |
| Material | Metal |
| OS | Windows 11 Pro |
| Language | Global Language |
| Camera | 1MP |
| Keyboard | QWERTY (American layout) |
| Battery | 15.4V/5400mAh, 83Wh |
| Hardware | |
| CPU type | AMD Ryzen 7 8845HS |
| CPU frequency | 8 Core 16 Threads,3.8GHz-5.1GHz |
| Process technology | 4nm |
| GPU | AMD Raden 780M |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Hard Disk Memory | 1TB SSD |
| Display | |
| Screen size | 16 inch |
| Display ratio | 16:10 |
| Screen resolution | 2560 x 1600,165Hz Refresh Rate |
| Screen type | IPS |
| Network | |
| Wi-Fi | WIFI6 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Connectivity | |
| USB 3.2 | Yes |
| DC Port | Yes |
| Type-C Port | Yes |
| HD slot | Yes |
| 3.5mm Headphone Port | Yes |
| Others | |
| Product weight | 1.87kg |
| Package weight | 2.9kg |
| Product size | 356.5mm*247.5mm*19.5mm |
| Package size | 400*370*80mm |
| Package list | 1.NBook Ultra Laptop*1 2.User Guide*1 3.Warranty Card*1 4. Charger*1 |
Specs
General
Display
Hardware
OS
Network
Camera
Other Features
Dimensions and Weight
Battery
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









