Trending
- Xiaomi 18 is launched! Hyper OS 4 has leaked out: A major overhaul of the underlying system, making it more smooth.
- Xiaomi MIX Fold 5 Makes a grand debut: Mystic Ring + Wide Foldable Form-Unprecedented in history
- Specifications of Redmi K100 Pro Max have been Revealed: 185Hz ultra-high refresh rate! Retains exclusive triple speakers
- The new WIN Turbo model has been officially announced to feature a 6.79-inch OLED screen with Oasis Eye-Saving Technology for enhanced visual comfort.
- Unlocking Supply Chain Efficiency with Better Shipping Labels
- Rock N’ Cash Casino Slots: Roll into the Rhythm of Wins with Rock ‘n’ Roll Gaming
- What does the term “MTL vaping” refer to?
- What are plummeting cost of mobile technology to the point of free
Xiaomi Redmi Computer Speaker
Offers
-
Xiaomi Redmi Computer Speaker
View Offer -
Xiaomi Redmi Computer Speaker
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Xiaomi Redmi |
| Version | Chinese Version |
| Color | Black |
| Channels | 2.0 |
| Adjustable EQ | 5 Modes |
| Impedance | 4Ω |
| Drivers | 4 Speakers |
| Frequency Response | 20Hz-20KHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.0 |
| Supported Profiles | HFP/HSP/A2DP/AVRCP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.6700kg |
| Package Weight | 0.9000kg |
| Product Size | 435×67×67mm |
| Package Size | 520×80×80mm |
| Package list | 1x Soundbar 1x Manual |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









