Trending
- A Guide to Using Nicotine Pouches
- JNR Shisha Classic Disposable Vape Review: High-Capacity DTL Performance with a Premium Shisha Experience
- What is Venuschat AI And Is It Safe? Let’s Find Out!
- Exploring Vaping Products: A Guide to Types and Choices
- Professional vs DIY TV Installation: Which Is Best for You?
- Uwell Caliburn Air Pod System Kit Review: Lightweight Simplicity with Legendary Flavor Performance
- DotMod DotPod Max Link Pod System Kit Review: Premium Design Meets Powerful Pod Performance
- Online Casinos Adapting New Tech Trends
- Shop
- Accessories
- Beelink SER3 MINI PC
Beelink SER3 MINI PC
Offers
-
Beelink SER3 MINI PC
$389.99
View Offer
Specifications:
| General | |
| Brand | Beelink |
| Type | SER3 |
| CPU | AMD Ryzen 3 3200U |
| Core | Dual-Core Four Threads 4MB Cache,2.6GHz to 3.5GHz |
| Display core | Radeon Vega 3 Graphics GPU 1200MHz |
| RAM | 16GB DDR4 RAM |
| Hard Drives Capacity | 500GB M.2 2280 NVMe SSD |
| SSD | Support 2.5 inch SATA HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Product Details | |
| Ethernet Network | Support RJ45 1000M*1 |
| Power Supply | Charge Adapter |
| Wireless | WIFI5 -802.11ac |
| Bluetooth | BT-4.0 |
| Panel Connectors | 4*USB3.0 1*Type-C 1*LAN |
| BOIS | Support Wake on Lan/ PXE/Auto restart when lost power |
| Language | English |
| Power Requirement | |
| Power Input Vol | 19V 3A 57W |
| Power Output Vol | AC 100-240V |
| Dimension and Weight | |
| Product weight | 0.295 kg |
| Package weight | 0.900 kg |
| Product size (L x W x H) | 12.6 x 11.3 x 4.0 cm |
| Package List | 1 x Mini PC 1 x Charge Adapter 1 x HDMI Cable 1 x Wall-mounted bracket |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









