Trending
- OnePlus Ace 6 Ultra Review: A 165FPS Gaming Beast Built for FPS Players
- Xiaomi 18 is launched! Hyper OS 4 is here: Completely Removes MIUI Code and undergoes a Complete Transformation at the Core Level
- Blackview WAVE 7C AI Smartphone Review: A Powerful, Affordable 4G Smartphone for Everyday Use
- How Charge Capture Software Improves Accuracy and Efficiency in Healthcare
- Which is better, a laptop or a desktop computer? Computer purchase guide
- Top Benefits of Using the SVBONY SVN O1 in Office and Classroom Settings
- YLRC C6 Mini RC Drift Car Review: A Thrilling Toy for Kids and RC Enthusiasts
- DTG9 Smartwatch Review: A Comprehensive Smart Companion for Fitness and Everyday Use
IMILAB EC5 2K IP Camera
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
IMILAB EC5 2K IP Camera
$79.99
View Offer
| Basic | |
| Brand | N-ONE |
| Type | NBook Ultra |
| Color | Silver Grey |
| Material | Metal |
| OS | Windows 11 Pro |
| Language | Global Language |
| Camera | 1MP |
| Keyboard | QWERTY (American layout) |
| Battery | 15.4V/5400mAh, 83Wh |
| Hardware | |
| CPU type | AMD Ryzen 7 8845HS |
| CPU frequency | 8 Core 16 Threads,3.8GHz-5.1GHz |
| Process technology | 4nm |
| GPU | AMD Raden 780M |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Hard Disk Memory | 1TB SSD |
| Display | |
| Screen size | 16 inch |
| Display ratio | 16:10 |
| Screen resolution | 2560 x 1600,165Hz Refresh Rate |
| Screen type | IPS |
| Network | |
| Wi-Fi | WIFI6 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Connectivity | |
| USB 3.2 | Yes |
| DC Port | Yes |
| Type-C Port | Yes |
| HD slot | Yes |
| 3.5mm Headphone Port | Yes |
| Others | |
| Product weight | 1.87kg |
| Package weight | 2.9kg |
| Product size | 356.5mm*247.5mm*19.5mm |
| Package size | 400*370*80mm |
| Package list | 1.NBook Ultra Laptop*1 2.User Guide*1 3.Warranty Card*1 4. Charger*1 |
Specs
General
Display
Hardware
OS
Network
Camera
Other Features
Dimensions and Weight
Battery
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









