Trending
- IPLAY ENGINE 40K vs MASKKING ICEX 40000: Quick Comparison
- SP2S SEN X vs VOOPOO ARGUS G3 Mini: Which Pod Fits Your Style?
- How to Maintain Your Vape Device and E-Juice: 10 Essential Tips
- The Future of AI Art: What Lies Ahead for Artists and Creators
- 4 Apps for Sports Betting Success for your life
- What Are the Types of Strategy Used in Blackjack Games on Online Blackjack Sites?
- Top Three Vaping Brands
- Redefining Email Communication: Venturing Beyond Apple Mail
- Shop
- E-cigar NEW
- JOYETECH
- Joyetech eRoll Slim Kit without PCC Box 0.8ohm Version
Joyetech eRoll Slim Kit without PCC Box 0.8ohm Version
Offers
-
Joyetech eRoll Slim Kit without PCC Box 0.8ohm Version
$8.59
View Offer
Joyetech eRoll Slim Kit Parameters:
| Brand | Joyetech |
| Product Name | eRoll Slim Kit without PCC Box |
| Size | 16*120mm |
| Battery Capacity | Built-in 480mAh battery |
| Charging Current | USB-C (5V/1A) |
| USB-C (5V/1A) | 13W max |
| Pod Capacity | 2ml |
| Filling Hole Diameter | 3.5mm |
| Resistance Range | 0.8Ω |
| Fit For | eRoll Slim Pod Cartridge |
| Color | Blue, Red, Black, Gunmetal Grey, Gold, Cyan, Lavender, Dark Grey |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









