Trending
- Lost Mary MT35000 Turbo Carnival Edition Disposable Vape Review: A Burst of Flavor in Every Puff
- RAZ Vue 70K Disposable Vape Kit Review: High Capacity Meets Smart Vaping
- Remit Popmist 60000 Disposable Vape Review-A Closer Look at the Nicotine‑Free 60K Puff Vape
- A Vaper’s Guide to Getting the Perfect Throat Hit
- Ispire has Established a joint venture with Jin Cheng Pharmaceutical to expand the business scope of nicotine pouches.
- Tips to Bet on Horse Racing
- Virtual Consultations Revolution: How Telemedicine is Transforming Car Accident Recovery and Legal Strategies
- Do you Know when to fold aces can save you a lot of chips
- Shop
- E-cigar NEW
- Lost Vape Ursa Nano 2 Kit
Lost Vape Ursa Nano 2 Kit
Offers
-
Lost Vape Ursa Nano 2 Kit
$20.49
View Offer
Lost Vape Ursa Nano 2 Parameters:
| Brand | Lost Vape |
| Product Name | Ursa Nano 2 Kit |
| Dimension | 83.7*25.5*16.05mm |
| Package Size | 56*42*128mm(1pc) |
| Carton Size | 410*360*285mm(100pcs) |
| Pod Capacity | 2.5ml(standard) |
| Battery Capacity | 900mAh built-in |
| Battery Voltage | 3.0V-4.2V |
| Power Range | 9W-22W |
| Charging Voltage | 5V/1A |
| Type-C Cable | Support 5V/1.5A charger |
| Body Material | Zinc Alloy + Plastic |
| Color | Dynamic Space, Transfo Space, Engine Space, Astro Space, Icy Space, Chrome Soul, Royal Soul, Pink Survivor, Wild Soul, Revenge Soul |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









