Trending
- AIR Mini Palm Selfie Drone Review: The Perfect Compact Drone for Stunning Aerial Shots
- PJC D26 RC Quadcopter Review: A Comprehensive Review of the Feature-Packed Drone
- MANGMI Pocket Max Game Console Review: The Ultimate Handheld Gaming Experience
- Redmi Buds 8 Lite Review: Unmatched Sound and Comfort in a Stylish Pair of Earbuds
- Ulefone Armor 33 Pro 5G Review: The Ultimate Rugged Smartphone for Adventure Seekers
- Blackview Oscal KIDO 2 Kids Tablet Review: A Smart Investment for Young Learners
- Blackview OSCAL PILOT 5 Review: A Rugged Smartphone for the Adventurous
- ZLL SG718 RTR 1/24 2.4G 4WD Drift RC Car Review–Compact Racing Action at Your Fingertips
Ninkear A15 Plus 15.6 Inch Laptop
-
Processor
-
RAM
-
Storage
-
Display
-
Camera
-
Operating System
Offers
-
Ninkear A15 Plus 15.6 Inch Laptop
$539.99
View Offer
| Basic | |
| Brand | Ninkear |
| Type | A15 Plus |
| Color | Silver |
| Material | Plastic |
| OS | Windows 11 |
| Language | Global Language |
| Camera | 720P camera |
| Keyboard | QWERTY (American layout) |
| Battery | 69.30Wh(7.7V/9000mAh), Lithium-ion Polymer Battery |
| Hardware | |
| CPU type | AMD Ryzen 7 5700U |
| CPU frequency | Octa-Core,1.8GHz-4.3GHz |
| Process technology | 7nm |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Hard Disk Memory | 1TB SSD |
| Display | |
| Screen size | 15.6 inch |
| Display ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen type | IPS |
| Network | |
| Wi-Fi | WIFI 2.4/5.0G Hz IEEE 802.11ac |
| Bluetooth | 4.2 |
| Connectivity | |
| Type-C | Yes |
| USB 3.0 | Yes |
| USB 3.0 | Yes |
| DC Port | Yes |
| HD slot | Yes |
| 3.5mm Headphone Port | Yes |
| Others | |
| Product weight | 1.7kg |
| Package weight | 2.6kg |
| Product size | 360*230*18mm |
| Package size | 420*280*85mm |
| Package list | 1 Laptop*1 2. User Guide*1 3. Guarantee Card*1 4 Original Power Adapter |
Specs
General
Display
Hardware
OS
Network
Camera
Other Features
Dimensions and Weight
Battery
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








