Trending
- Value-Focused | More Than Just Small! The SVGOM3 Thumb Camera Redefines Everyday Photography
- Comparison | No More Decision Fatigue! Thumb Camera vs. Regular Cameras/Smartphones – Why Choose It?
- Educational | What is a Thumb Camera? A Must-Read Guide for Beginners on the “Mini Photography Gadget”
- Open Pod Systems vs. Closed Pod Systems: How to Choose the Best Vape for You
- Austria Implements New Regulations on Nicotine Products from April. Nicotine Pouches are restricted to being Sold in Tobacco Specialty Stores.
- OPPO’s most Powerful Cooling Technology to Date! The Entire K15 Pro series is Equipped with a built-in Fan
- Lenovo has launched the IdeaPad Slim 5x (11), a lightweight notebook equipped with Qualcomm Snapdragon X2P-42-100.
- Dell has launched the Dell Pro 5 Micro commercial mini-computer, equipped with an Intel “Panther Lake” processor.
- Shop
- Accessories
- ONE Netbook ONEXPLAYER Game Console
ONE Netbook ONEXPLAYER Game Console
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
ONE Netbook ONEXPLAYER Game Console
$ 1369
View Offer
Specification
| General | Brand: One Netbook |
| Model: OneXPlayer | |
| OS: Windows 10 home | |
| CPU: Intel Core i7-1195G7,Quad Core Octa Thread , up to 5.0GHz | |
| GPU: Intel Iris Xe Graphics | |
| Fingerprint recognition: Yes | |
| Storage | RAM: 16GB LPDDR4x Dual channel,4266MHz Max |
| SSD: 2TB PCI-E M.2 SSD | |
| External Memory: Micro SD card up to 128GB (not included) | |
| Display | Screen size: 8.4 inch Multi-Touch,Support Touch Screen |
| Display Ratio: 16:10 | |
| Screen resolution: 2560*1600 IPS | |
| Network | WIFI: WiFI6 802.11ax, 802.11a/ac/b/g/n,2.4/5GHz Dual-band |
| Bluetooth: 5.0 | |
| I/O Interface | I/O Specifications:2x Type-C(USB4.0),1x USB 3.0 |
| Audio interface: 3.5mm Headset jack | |
| Other interface: 1x TF Card Port | |
| Power | Battery Type: Non-removable Li-Po battery |
| Battery capacity: 15300mAh 3.85V | |
| Battery Life: About 10 hours,It should depend on the actual working conditions | |
| Charger specifications: PD Fast charge | |
| Input: 100-240V-50/60Hz 0.7A Max | |
| Output: 65W GaN fast charger(20V/3.25A) | |
| Multimedia | Audio format: Mp3/Mp4/Wma/Ogg/Amr/Aac/Flac/Ape/Wav/MidI/Ra |
| Video format: Mp4/Ape/Wmv/Rm/Rmvb/Asf/Avi/Mov | |
| Picture format: Jpg/Png/Gif/Bmp/Jpeg/Webp/Wbmp | |
| Dimensions | Product size:288mm*130mm*21mm |
| Product weight:0.819kg | |
| Package siez: 308mm*157mm*55mm | |
| Package size: 1.751kg | |
| Package Contents | Charger: 1 |
| English Manual : 1 | |
| Notebook: 1 |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








