Trending
- IPLAY NOVA 45K vs Lira Glow: Which 45K Vape Kit Is Better?
- OXVA UNIONE Review: A Smart Pod Built for Everyday Vaping
- Lost Mary MT35000 Turbo Carnival Edition Disposable Vape Review: A Burst of Flavor in Every Puff
- RAZ Vue 70K Disposable Vape Kit Review: High Capacity Meets Smart Vaping
- Remit Popmist 60000 Disposable Vape Review-A Closer Look at the Nicotine‑Free 60K Puff Vape
- A Vaper’s Guide to Getting the Perfect Throat Hit
- Ispire has Established a joint venture with Jin Cheng Pharmaceutical to expand the business scope of nicotine pouches.
- Tips to Bet on Horse Racing
Xiaomi Redmi Computer Speaker
Offers
-
Xiaomi Redmi Computer Speaker
View Offer -
Xiaomi Redmi Computer Speaker
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Xiaomi Redmi |
| Version | Chinese Version |
| Color | Black |
| Channels | 2.0 |
| Adjustable EQ | 5 Modes |
| Impedance | 4Ω |
| Drivers | 4 Speakers |
| Frequency Response | 20Hz-20KHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.0 |
| Supported Profiles | HFP/HSP/A2DP/AVRCP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.6700kg |
| Package Weight | 0.9000kg |
| Product Size | 435×67×67mm |
| Package Size | 520×80×80mm |
| Package list | 1x Soundbar 1x Manual |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









