Trending
- SVBONY TransAir4 Flash Sale Drops to Just $109.99
- IVG SAVR 3000 Puffs Disposable Pod Vape Kit Review at £2.49-A Long‑Lasting, Rechargeable Vaping Solution
- SriHome SH070 IP Camera Review: A Comprehensive Look at Performance and Features
- List The Best Employee Monitoring Software of 2025
- DTG9 Smartwatch Review: A Comprehensive Smart Companion for Fitness and Everyday Use
- Why does the newly bought computer become more and more sluggish the more it is used?
- How to Fix Laptop Charging Issue: Step-by-Step Guide
- What are the merits and demerits of bitcoin you can check?
- Shop
- Accessories
- ONE Netbook ONEXPLAYER Game Console
ONE Netbook ONEXPLAYER Game Console
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
ONE Netbook ONEXPLAYER Game Console
$ 1369
View Offer
Specification
| General | Brand: One Netbook |
| Model: OneXPlayer | |
| OS: Windows 10 home | |
| CPU: Intel Core i7-1195G7,Quad Core Octa Thread , up to 5.0GHz | |
| GPU: Intel Iris Xe Graphics | |
| Fingerprint recognition: Yes | |
| Storage | RAM: 16GB LPDDR4x Dual channel,4266MHz Max |
| SSD: 2TB PCI-E M.2 SSD | |
| External Memory: Micro SD card up to 128GB (not included) | |
| Display | Screen size: 8.4 inch Multi-Touch,Support Touch Screen |
| Display Ratio: 16:10 | |
| Screen resolution: 2560*1600 IPS | |
| Network | WIFI: WiFI6 802.11ax, 802.11a/ac/b/g/n,2.4/5GHz Dual-band |
| Bluetooth: 5.0 | |
| I/O Interface | I/O Specifications:2x Type-C(USB4.0),1x USB 3.0 |
| Audio interface: 3.5mm Headset jack | |
| Other interface: 1x TF Card Port | |
| Power | Battery Type: Non-removable Li-Po battery |
| Battery capacity: 15300mAh 3.85V | |
| Battery Life: About 10 hours,It should depend on the actual working conditions | |
| Charger specifications: PD Fast charge | |
| Input: 100-240V-50/60Hz 0.7A Max | |
| Output: 65W GaN fast charger(20V/3.25A) | |
| Multimedia | Audio format: Mp3/Mp4/Wma/Ogg/Amr/Aac/Flac/Ape/Wav/MidI/Ra |
| Video format: Mp4/Ape/Wmv/Rm/Rmvb/Asf/Avi/Mov | |
| Picture format: Jpg/Png/Gif/Bmp/Jpeg/Webp/Wbmp | |
| Dimensions | Product size:288mm*130mm*21mm |
| Product weight:0.819kg | |
| Package siez: 308mm*157mm*55mm | |
| Package size: 1.751kg | |
| Package Contents | Charger: 1 |
| English Manual : 1 | |
| Notebook: 1 |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









