Trending
- A Guide to Using Nicotine Pouches
- JNR Shisha Classic Disposable Vape Review: High-Capacity DTL Performance with a Premium Shisha Experience
- What is Venuschat AI And Is It Safe? Let’s Find Out!
- Exploring Vaping Products: A Guide to Types and Choices
- Professional vs DIY TV Installation: Which Is Best for You?
- Uwell Caliburn Air Pod System Kit Review: Lightweight Simplicity with Legendary Flavor Performance
- DotMod DotPod Max Link Pod System Kit Review: Premium Design Meets Powerful Pod Performance
- Online Casinos Adapting New Tech Trends
N-ONE Nbook Air Laptop
-
Processor
-
RAM
-
ROM
-
Display
-
Camera
-
OS
Offers
-
N-ONE Nbook Air Laptop
$589.99
View Offer
| Basic | |
| Brand | N-ONE |
| Type | NBook Air |
| Color | Gray |
| Material | Aluminum Alloy |
| OS | Windows11 Pro |
| Language | Global Language |
| Camera | 1.0MP |
| Keyboard | QWERTY (American layout) |
| Battery | 7.7V 9000mAh 69.3WH |
| Hardware | |
| CPU type | Intel Alder Lake-N N100 |
| CPU frequency | Quad Cores 4 Threads,1.8GHz-3.4GHz |
| Process technology | 10nm |
| GPU | Intel UHD Graphics for 10th Gen Intel Processors |
| RAM | 16GB LPDDR5 |
| Hard Disk Memory | 512GB SSD |
| Display | |
| Screen size | Dual 13.5 Inch |
| Display ratio | 16:10 |
| Screen resolution | 2256*1504 |
| Screen type | IPS Incell |
| Network | |
| Wi-Fi | 802.11ac/b/g/n |
| Bluetooth | 5.0 |
| Connectivity | |
| Type-C | Yes |
| DC Jack | Yes |
| 3.5mm Headphone Jack | Yes |
| Others | |
| Product weight | 1.9kg |
| Package weight | 2.9kg |
| Product size | 301.2*218.6*23.3mm |
| Package list | 1.Laptop*1 2.User manual*1 ( Include warranty services ) 3.Original Charger*1 |
Specs
General
Display
Hardware
OS
Network
Camera
Other Features
Dimensions and Weight
Battery
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









