Trending
- It is reported that Samsung Galaxy Watch Ultra 2 smartwatch will be available in both Bluetooth/Wi-Fi versions.
- The first handheld fan from Xiaomi Mijia is Released: with a range of over 5 meters and a battery life of 40 hours at 169 yuan
- MESWAO B2 Tablet PC Review–14-Inch Android 13 Features, Helio G85 & 10000mAh Battery
- RH830 WiFi FPV RC Drone Review–Features, Dual Camera & LCD Screen Controller
- HAILESI S150 4K Portable Touchscreen Review: Creative Features & Ultra HD Performance
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- Shop
- Accessories
- Lenovo Xiaoxin100 LCD Projector
Lenovo Xiaoxin100 LCD Projector
-
Processor
-
RAM
-
Storage
-
Display
-
Camera
-
Operating System
Offers
-
Lenovo Xiaoxin100 LCD Projector
$299.99
View Offer
Specifications:
| Brand | Lenovo |
| Medel | XIAOXIN 100 |
| Item | Portable Projector |
| Material | Metal, ABS |
| Contrast Ratio | 2000:1 |
| Brightness(ANSI) | 700ANSI |
| Physical Resolution | 1920 * 1080 |
| RAM+ROM | 2G+16G |
| Running Noise | ≤3dB |
| wifi+BT | WIFI6+BT5.0 |
| FOCUS | Auto Focus |
| Size | 25.2*25.6*10.75cm |
| Package Size | 30.5*29.6*15.7cm |
| Package Weight | 2569g |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









