Trending
- Acer has launched the AR Vision GR0 and GI0 smart glasses. The former is equipped with a Micro OLED screen.
- It is reported that the new Honor phone has been designed with a 6.89-inch screen and a large 7-inch straight screen
- RH-BM11 Tuya WiFi Baby Monitor Review: Smart Monitoring for Modern Parents
- How to Remove the CPU Fan in 2026: A Safe Step-by-Step Tutorial
- Aviator – A Virtual Round for All Risk Preferences!
- FLASH SALE: 16% OFF ALL RAZ TN9000 FLAVORS | LIMITED TIME ONLY
- Bitcoin Is Becoming Immensely Popular In The Market Of Cryptocurrency!
- Vaporock X1 Pod System Kit Review–Stylish, Powerful & Easy to Use
- Shop
- E-cigar NEW
- Eleaf iVeni Pod Kit
Eleaf iVeni Pod Kit
Offers
-
Eleaf iVeni Pod Kit
$21.19
View Offer
Eleaf iVeni Parameters:
| Brand | Eleaf |
| Product Name | iVeni Pod Kit |
| Size | 25.8*16.6*117mm |
| Battery Capacity | 1100mAh |
| Pod Capacity | 2ml |
| Filling Hole Diameter | 3*4mm |
| Output Wattage | 6-40W |
| Charging Current | 5V/2A (USB-C) |
| Filling Type | Side top filling |
| Color | Cyan, Black, Green-Blue Gradient, Gunmetal, Purple Gradient |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









