Trending
- It is reported that Samsung Galaxy Watch Ultra 2 smartwatch will be available in both Bluetooth/Wi-Fi versions.
- The first handheld fan from Xiaomi Mijia is Released: with a range of over 5 meters and a battery life of 40 hours at 169 yuan
- MESWAO B2 Tablet PC Review–14-Inch Android 13 Features, Helio G85 & 10000mAh Battery
- RH830 WiFi FPV RC Drone Review–Features, Dual Camera & LCD Screen Controller
- HAILESI S150 4K Portable Touchscreen Review: Creative Features & Ultra HD Performance
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- Shop
- E-cigar NEW
- Yocan UNI 3.0 Mod
Yocan UNI 3.0 Mod
Offers
-
Yocan UNI 3.0 Mod
View Offer
UNI 3.0 Parameters:
| Brand | Yocan |
| Product Name | UNI 3.0 Box Mod |
| Battery Capacity | 650mAh |
| Voltage Range | 1.8-4.2V |
| Safety Cut-off | 15 seconds |
| Charging Type | 5V/1A Type-C |
| Charging Time | 1 hour |
| HD Animation Screen | 1.93 inch |
| Adjust Height | >42mm |
| Diameter Range | 11-16mm |
| Coil Resistance | >0.8Ω |
| Product Size | 42*31*75mm |
| Color | Black, White, Light Blue, Rosy, Green, Rose Gold, Violet |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









