Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- Gobar Skylin Pod Tornado Kit
Gobar Skylin Pod Tornado Kit
Offers
-
Gobar Skylin Pod Tornado Kit
View Offer
Gobar Skylin Pod Tornado Parameters:
| Brand | Gobar |
| Product Name | Skylin Pod Tornado Kit |
| Capacity | 10ml |
| Size | 108.62*Φ32mm |
| Coil | Mesh coil |
| Resistance | 0.6Ω/0.8Ω |
| Battery | 1000mAh (built-in) |
| Charging | Type-C, 5V/1A |
| Filling | Topside filling |
| Color | Wolf Leather Blue, Lion Leather Orange, Carbon Fiber Decal, Gas Mask Sleeve, Lion King Sleeve, The Matrix Sleeve, Square Grain Purple, Diamond Grain Green, Gun, Gradient Blue, Black |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









