Trending
- ANNUAL AWARD: TOP HIGH-POWER DUAL-BATTERY MOD 2026: VOOPOO DRAG 6
- ANNUAL AWARD: TOP VERSATILE REPLACEABLE POD CARTRIDGE 2026: VOOPOO ARGUS Multi-Ohm Cartridge
- ANNUAL AWARD: TOP COMPACT HIGH-PERFORMANCE POD 2026
- ANNUAL AWARD: VOOPOO ARGUS G4: TOP MULTI-CORE TECH POD VAPE with MULTI-OHM CARTRIDGE 2026
- iPlay Nova 45K Review – High Puff Performance with a Futuristic Twist
- Vaporesso XROS 6 & XROS 6 Mini Review – The Evolution of Portable Vaping
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 Notebook Released: Up to 96GB of RAM and 75Wh battery available as options, AMD Gorgon Point platform
- The new iQOO 15T has officially announced its full-spec “performance trinity”: it adopts the LPDDR5X Ultra + UFS 4.1 combination.
- Shop
- E-cigar NEW
- Eleaf iVeni SE Kit
Eleaf iVeni SE Kit
Offers
-
Eleaf iVeni SE Kit
$14.99
View Offer
iVeni SE Parameters:
| Brand | Eleaf |
| Product Name | iVeni SE Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1100mAh battery |
| Charging Current | USB-C 5V/2A (USB-C cable is not included) |
| Output Wattage | 35W max |
| Airflow | Precise airflow control |
| Pod Capacity | 2ml |
| Filling | Side filling |
| Filling Hole Diameter | 3*4mm |
| Fit For | iVeni Pod Cartridge |
| Product Size | 24.8*14.7*109mm |
| Color | Black, Blue, Green Ripple, Cyan Stars, Purple, Silver Black |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









