Trending
- MS-B16 RGB Gaming Headset Review at $31.99: Affordable Wireless Gaming Audio with RGB Style
- Geek Bar Pulse X2 50K VS NEXA ULTRA II Quick Comparison
- Vaporesso XROS 6 vs Vaporesso XROS 6 Mini: Which One Fits Your Style?
- HGLRC Rekon Rocket Review – Powerful 8S Analog FPV Racing Drone
- Lost Mary MT35000 Turbo Flavors Flash Sale You Shouldn’t Miss
- Airmez Fox 8in1 160K Disposable Kit Review-The Ultimate Multi-Flavor Vaping Experience
- Exploring the Wide Flavor Collection of Lost Mary MT35000 Turbo
- TOP 3 Best Starter Pod Kit Popular in 2026: Our Collection
- Shop
- E-cigar NEW
- Innokin CoolFire Z60 Mod
Innokin CoolFire Z60 Mod
Offers
-
Innokin CoolFire Z60 Mod
$34.99
View Offer
Innokin CoolFire Z60 Battery Mod Parameters:
| Brand | Innokin |
| Product Name | CoolFire Z60 Mod |
| Dimension | 75*36.60*27.20 |
| Battery Capacity | 2500mAh |
| Power Range | 6-60W |
| Voltage Range | 1.0~7.5V |
| Thread | 510 Thread |
| Max Output Currency | 17.5A |
| Resistance Range | 0.2Ω~3.5Ω |
| Material | Zinc alloy |
| Charging | USB-C, 1.7A |
| Fit for | Innokin CoolFire Z60 Top Kit, Innokin Zlide Top Tank |
| Color | Silver, Black, Gunmetal, Blue, Purple, Pink. Red |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









