Trending
- Same size but different formulas? Apple’s iPhone 18 Pro series screens are expected to be more power-efficient
- It is reported that Samsung Galaxy Watch Ultra 2 smartwatch will be available in both Bluetooth/Wi-Fi versions.
- The first handheld fan from Xiaomi Mijia is Released: with a range of over 5 meters and a battery life of 40 hours at 169 yuan
- MESWAO B2 Tablet PC Review–14-Inch Android 13 Features, Helio G85 & 10000mAh Battery
- RH830 WiFi FPV RC Drone Review–Features, Dual Camera & LCD Screen Controller
- HAILESI S150 4K Portable Touchscreen Review: Creative Features & Ultra HD Performance
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- Shop
- E-cigar NEW
- Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Kit
Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Kit
Offers
-
Lost Vape Ursa Nano Pro 2 Kit
$22.19
View Offer
Ursa Nano Pro 2 Parameters:
| Brand | Lost Vape |
| Product Name | Ursa Nano Pro 2 Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1000mAh battery |
| Power Range | 5W-30W |
| Battery Voltage | 3.0V-4.2V |
| Charging Voltage | 5V/1A |
| Type-C Cable | Support 5V/2A Charger |
| Display | 0.42 inch OLED screen |
| Pod Capacity | 2.5ml |
| Material | Zinc Alloy+Plastic |
| Product Size | 113*24*14.8mm |
| Packing Size | 128*56*42mm |
| Carton Size | 410*360*285mm(14.26kg, 100pcs/carton) |
| Fit For | Ursa Cartridge V1&V2 |
| Color | Sakura Pink, Ocean Blue, Storm Black, Purple Mecha, Gold Mecha, Black Mecha, Iceberg Blue, Classic Brown, Classic Black |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









