Trending
- IVG SAVR 3000 Puffs Disposable Pod Vape Kit Review at £2.49-A Long‑Lasting, Rechargeable Vaping Solution
- Elf Bar Elfa Pro Prefilled Pod Vape Review at £5.49: Simple, Flavorful & Everyday‑Ready
- Dovpo Flipside Squonk Mod Review: A Powerful & Compact Squonk Option
- How to Clear up Insufficient Memory on a Mobile Phone?
- Mobile Gambling: Best Phones for Online Gaming Ranked
- What Should I do if I Lose My Android Phone? How to Conduct Positioning and Remote Control
- What are the Best Websites for College Students
- Looking Ahead to 2017: 15 Vaping Experts Weigh In on the Future of E-Cigs
OnePlus Buds Pro2 TWS Earphone
Offers
-
OnePlus Buds Pro2 TWS Earphone
$151.99
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Oneplus |
| Model | Buds Pro 2 |
| Color | Black/Green |
| Wearing Type | In-ear |
| Speaker | 11mm+6mm |
| Waterproof | IP55 |
| Audio Decoding | LHDC/AAC/SBC/LC3 |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.3 |
| Supported Profiles | BLE/SPP/HFP/A2DP/AVRCP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Battery &Charging | |
| Battery Capacity | Headset: 60mAh*2 Charging Case: 520mAh |
| Call Time | 9h |
| Music Time | 9h |
| Standby Time | 200h |
| Charging Time | 2h |
| Other Features | |
| Microphone | Yes |
| Noise Cancelling | Yes |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.0500kg |
| Package Weight | 0.0900kg |
| Product Size | 70×55×30mm |
| Package Size | 90×68×38mm |
| Package list | 2× Earphones 1× Charging Case 1× Cable 2× Ear Caps Set 1× User Manual 1× Package Box |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









