Trending
- Xiaomi 18 is launched! Hyper OS 4 has leaked out: A major overhaul of the underlying system, making it more smooth.
- Xiaomi MIX Fold 5 Makes a grand debut: Mystic Ring + Wide Foldable Form-Unprecedented in history
- Specifications of Redmi K100 Pro Max have been Revealed: 185Hz ultra-high refresh rate! Retains exclusive triple speakers
- The new WIN Turbo model has been officially announced to feature a 6.79-inch OLED screen with Oasis Eye-Saving Technology for enhanced visual comfort.
- Unlocking Supply Chain Efficiency with Better Shipping Labels
- Rock N’ Cash Casino Slots: Roll into the Rhythm of Wins with Rock ‘n’ Roll Gaming
- What does the term “MTL vaping” refer to?
- What are plummeting cost of mobile technology to the point of free
Oneplus Buds V TWS Earbuds
Offers
-
Oneplus Buds V TWS Earbuds
$39.99
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Oneplus |
| Model | BudsV |
| Version | Chinese Version |
| Color | Black/White/Blue |
| Wearing Type | In-ear |
| Speaker Unit | 12.4mm |
| Audio Decodc | AAC/SBC |
| Sensitivity | 107.5±1.5dB@1kHZ@1mW |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.3 |
| Supported Profiles | A2DP,AVRCP,HFP,HSP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Battery &Charging | |
| Battery Capacity | Headset: 36mAh Charging Case: 480mAh |
| Call Time | 7h |
| Music Time | 8h |
| Standby Time | 100h |
| Charging Time | 2h |
| Other Features | |
| Microphone | Yes |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.0467kg |
| Package Weight | 0.0800kg |
| Product Size | 68.9×36.6×28.2mm |
| Package Size | 75×45×35mm |
| Package list | 2× Earphones 1× Charging Case 1× Charging Cable 2× Pairs of Earcaps 1× User Manual |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









