Trending
- DTG9 Smartwatch Review: A Comprehensive Smart Companion for Fitness and Everyday Use
- Ulefone RugKing AI Speaker at $172.99: Unleashing Powerful Sound in a Rugged Design
- Wltoys 244018 RTR 1/24 2.4G 2WD RC Car Review: A Compact, High-Speed Off-Road Adventure
- ZLL SG618 MAX Review: The Ultimate High-Speed Off-Road RC Car
- Wltoys 6408 RC Truck Review: The Ultimate 1/64 Scale Remote Control Tractor Trailer for Fun and Adventure
- Vaporesso LUXE Q3 vs LUXE Q2: Which Pod System Is Better in 2026?
- PJC D26 RC Quadcopter Review at $21.99: A Comprehensive Review of the Feature-Packed Drone
- Yisenneng PB6100 PD100W Power Bank Review: A Compact Solution for Fast Charging and High Capacity
- Shop
- E-cigar NEW
- Rincoe Manto Nano P1 Kit
Rincoe Manto Nano P1 Kit
Offers
-
Rincoe Manto Nano P1 Kit
$16.59
View Offer
Rincoe Manto Nano P1 Parameters:
| Brand | Rincoe |
| Product Name | Manto Nano P1 Kit |
| Output Power | 1-26W |
| Input Voltage | 3.2-4.2V |
| Coil Resistance | 0.3-3Ω |
| Mod Material | ABS+PC |
| Pod Material | PCTG |
| Pod Capacity | 2ml |
| Efficiency | 95% |
| Dimensions | 24.3*14.3*100mm |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Max Output Voltage | 4.2V |
| Color | Purple, Pure Black, Pure Orange, Porcelain Blue, Blue White, Faint Yellow, Bright Green |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








