Trending
- It is reported that Samsung Galaxy Watch Ultra 2 smartwatch will be available in both Bluetooth/Wi-Fi versions.
- The first handheld fan from Xiaomi Mijia is Released: with a range of over 5 meters and a battery life of 40 hours at 169 yuan
- MESWAO B2 Tablet PC Review–14-Inch Android 13 Features, Helio G85 & 10000mAh Battery
- RH830 WiFi FPV RC Drone Review–Features, Dual Camera & LCD Screen Controller
- HAILESI S150 4K Portable Touchscreen Review: Creative Features & Ultra HD Performance
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- Shop
- E-cigar NEW
- Rincoe Manto Nano Pro Kit
Rincoe Manto Nano Pro Kit
Offers
-
Rincoe Manto Nano Pro Kit
$24.29
View Offer
Rincoe Manto Nano Pro Parameters:
| Brand | Rincoe |
| Product Name | Manto Nano Pro Kit |
| Output Power | 5-28W |
| Input Voltage | 3.2V-4.2V |
| Coil Resistance | 0.3-3Ω |
| Mod Material | Aluminium Ally + PC |
| Pod Material | PCTG |
| Pod Capacity | 2ml |
| Efficiency | 95% |
| Dimensions | 75*47*18.5mm |
| Charging Voltage | 5V/1A |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Max Output Voltage | 4.2V |
| Color | Graffiti, Mint Blue, Storm Green, Sakura Pink, Yellow Black, Red Black, Sunset Girl |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









