Trending
- Same size but different formulas? Apple’s iPhone 18 Pro series screens are expected to be more power-efficient
- It is reported that Samsung Galaxy Watch Ultra 2 smartwatch will be available in both Bluetooth/Wi-Fi versions.
- The first handheld fan from Xiaomi Mijia is Released: with a range of over 5 meters and a battery life of 40 hours at 169 yuan
- MESWAO B2 Tablet PC Review–14-Inch Android 13 Features, Helio G85 & 10000mAh Battery
- RH830 WiFi FPV RC Drone Review–Features, Dual Camera & LCD Screen Controller
- HAILESI S150 4K Portable Touchscreen Review: Creative Features & Ultra HD Performance
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- Shop
- E-cigar NEW
- Rincoe Manto Nano Z1 Kit
Rincoe Manto Nano Z1 Kit
Offers
-
Rincoe Manto Nano Z1 Kit
$20.99
View Offer
Rincoe Manto Nano Z1 Pod System Kit Parameters:
| Brand | Rincoe |
| Product Name | Manto Nano Z1 Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1000mAh battery |
| Output Power | 10-26W |
| Input Voltage | 3.2V-4.2V |
| Max Output Voltage | 4.2V |
| Coil Resistance | 0.3-3Ω |
| Pod Capacity | 2ml |
| Efficiency | 95% |
| Dimension | 24.3*14.3*101.6mm |
| Mod Material | PC+Zinc Alloy |
| Pod Material | PCTG |
| Color | Gunmetal, Ripple Blue, Classic Red, Jungle Green, Pearl White, Silver |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









