Trending
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Shop
- Accessories
- E-cigar NEW
- Smoant Knight Q
Smoant Knight Q
Offers
-
Smoant Knight Q
View Offer
Smoant Knight Q Pod System Kit Parameters:
| Brand | Smoant |
| Product Name | Knight Q Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1000mAh battery |
| Charging | 5V/1A Type-C charging |
| Voltage | 3.4V-4.2V |
| Airflow | Bottom airflow control system |
| Capacity | 3ml |
| Filling | Side filling |
| Fit For | P Series Coil 0.6/0.8/1.0Ω |
| Material | PC+PCTG+Zinc alloy |
| Size | 60*50*16.8mm |
| Color | Sakura Pink, Space Grey, Purple Haze, Gunmetal, Fiery Red |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









