Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- Uwell EM2 Pod System Kit
Uwell EM2 Pod System Kit
Offers
-
Uwell EM2 Pod System Kit
$32.99
View Offer
Uwell EM2 Starter Kit Parameters:
| Brand | Uwell |
| Product Name | EM2 Pod System Kit |
| Battery Capacity | 1200mAh |
| Charging Port | 2A Type-C fast charging |
| Output Power | Max 40W |
| Airflow | Adjustable airflow |
| Fit For | EM2 Pod Cartridge |
| Pod Capacity | 4.5ml |
| Filling | Side filling |
| Material | PCTG, Alluminum |
| Product Size | 84.65*27.1*33mm |
| Color | Shiny Black, Shiny Gray |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









