Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- Vaporesso Luxe XR Max Kit CMF Version
Vaporesso Luxe XR Max Kit CMF Version
Offers
-
Vaporesso Luxe XR Max Kit CMF Version
$54.9
View Offer
Vaporesso LUXE XR Max Vape Kit New CMF Parameters:
| Brand | Vaporesso |
| Product Name | LUXE XR Max Kit CMF Version |
| Dimensions | 106.5*32.1*26mm |
| Pod Capacity | 5ml(standard) |
| Pod Included | LUXE XR Pod(DTL) |
| Coil Included | GTX 0.2ohm Mesh Coil. GTX 0.4ohm Mesh Coil |
| Battery Capacity | 2800mAh |
| Output Power | 80W max |
| Charging Current | DC 5V/2A. Type-C |
| Display | 0.54 inch OLED screen, 2* RGB LED Light |
| Color | Black, Silver, Grey, White, Blue, Red, Green, Glacier Blue, Apple Green, Pink, Forest Green, Rock Black, Flame Red, Coral Red |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









