Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- VOOPOO Doric E Kit
VOOPOO Doric E Kit
Offers
-
VOOPOO Doric E Kit
$29.99
View Offer
Doric E Parameters:
| Brand | VOOPOO |
| Product Name | Doric E Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1500mAh battery |
| Power Range | ≤25W |
| Pod Capacity | 3ml |
| Filling | Side filling |
| Fit For | VOOPOO ITO Pod Cartridge, VOOPOO ITO-X Pod, VOOPOO ITO Coil |
| Material | Zinc Alloy+Leather+PCTG |
| Product Size | 113.06*24.4*28.14 mm |
| Packing Size | 131.5*58*37 mm |
| Carton Size | 324*293*227 mm(7.14KG, 50Pcs/Carton) |
| Color | Classic Brown, Black, Blue & Purple, Pink, Cyan, Orange |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









