Trending
- iQOO Pad6 Pro Tablet Released: 5th generation Snapdragon 8 supreme edition+4K gaming screen
- iQOO 15T smartphone Released: MediaTek 9500 Monster chip + 8000mAh battery
- Yesido EC29 25W Electric Coffee Grinder Review: Fresh Coffee Anytime, Anywhere
- MJX HYPER GO 16218 RC Car Review: High-Speed Thrills in Full Proportional Control
- GGIRC G101 RC Quadcopter Review at $39.99: Cutting-Edge Aerial Performance in a Foldable Design
- QCY N20 TWS Bluetooth V6.0 Earphones Review: High-Fidelity Sound Meets Smart Convenience
- NEXA FLEX 40000 VS IPLAY ENGINE 45000 Quick Comparison
- JNR Lila Kiss⁺ 46K+ Puffs Refillable Vape Kit Review: Redefining Long-Lasting Vaping
- Shop
- E-cigar NEW
- Yocan UNI 3.0 Mod
Yocan UNI 3.0 Mod
Offers
-
Yocan UNI 3.0 Mod
View Offer
UNI 3.0 Parameters:
| Brand | Yocan |
| Product Name | UNI 3.0 Box Mod |
| Battery Capacity | 650mAh |
| Voltage Range | 1.8-4.2V |
| Safety Cut-off | 15 seconds |
| Charging Type | 5V/1A Type-C |
| Charging Time | 1 hour |
| HD Animation Screen | 1.93 inch |
| Adjust Height | >42mm |
| Diameter Range | 11-16mm |
| Coil Resistance | >0.8Ω |
| Product Size | 42*31*75mm |
| Color | Black, White, Light Blue, Rosy, Green, Rose Gold, Violet |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









