Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- VOOPOO Vrizz Pod Kit
VOOPOO Vrizz Pod Kit
Offers
-
VOOPOO Vrizz Pod Kit
$19.99
View Offer
VOOPOO Vrizz Pod System Kit Parameters:
| Brand | VOOPOO |
| Product Name | Vrizz Pod Kit |
| Battery Capacity | 800mAh |
| Output Power | 12-24W |
| Output Voltage | 3.2V-4.2V |
| Resistance | 0.3Ω-3.0Ω |
| Pod Capacity | 15ml |
| Filling | Todside filling |
| Airflow | Adjustable airflow |
| Fit For | Vrizz Cartridge 0.4Ω/0.7Ω |
| Product Size | 51.8*22.7*98.6mm |
| Color | Silver & Black, Sunset Orange, Spring Green, Phantom Purple, Iris Blue, Midnight Black |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









