Trending
- The 2026 World Cup Will Be the Biggest Test Yet for Official Betting Data
- The world’s first robot phone, Robot Phone, launched in the third quarter
- Xiaomi 17 Max smartphone is the first to feature a 8000mAh Jinshajiang battery. The official long video endurance test shows that it can last for over 33 hours.
- An Informational Overview of Sub‑Ohm Vape Tanks (Including Devices Like the Z MAX) at £19.99
- Hayati Pro Ultra Plus Shisha 30K Review at £9.99: A New Era for Shisha-Style Vaping
- Maskking CAMO: How Modular Magnetic Design Redefines Everyday Vape Convenience
- Discovering Hidden Gems: The Unexpected Benefits of Independent Living for Seniors
- How to Evaluate an NFT Project for high growth rate
- Shop
- E-cigar NEW
- Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
Offers
-
Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
View Offer
Mr.Goodie Shisha MTL 50K Disposable Vape Parameters:
| Brand | Mr.Goodie |
| Product Name | Shisha DTL & MTL Disposable Vape |
| Capacity | 40ml |
| Strength | 3mg |
| Puffs | DTL mode: 30K puff 0.5Ω 22W MTL mode: 50K puff 0.1Ω 12W |
| Airflow | Adjustable |
| Battery Capacity | 1100mAh battery |
| Display | Mega HD display |
| Single Pack Size | 55*39*113mm (1pc) |
| Mid-Pack Size | 201*54*115mm (10pcs) |
| Carton Size | 418*347*259mm (160pcs, 21.5kg) |
| Taste | Blue Razz, Blueberry Lemon Mint, Cola Gummy, Cranberry P. Lemon, Double Apple, Dragon Fruit Bubble Gum, Grape Mint, Honeydew Melon Ice, Love 66, Mix Fruits, Strawberry Lemon, Watermelon Bubble Gum |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









