Trending
- MS-B16 RGB Gaming Headset Review at $31.99: Affordable Wireless Gaming Audio with RGB Style
- Geek Bar Pulse X2 50K VS NEXA ULTRA II Quick Comparison
- Vaporesso XROS 6 vs Vaporesso XROS 6 Mini: Which One Fits Your Style?
- HGLRC Rekon Rocket Review – Powerful 8S Analog FPV Racing Drone
- Lost Mary MT35000 Turbo Flavors Flash Sale You Shouldn’t Miss
- Airmez Fox 8in1 160K Disposable Kit Review-The Ultimate Multi-Flavor Vaping Experience
- Exploring the Wide Flavor Collection of Lost Mary MT35000 Turbo
- TOP 3 Best Starter Pod Kit Popular in 2026: Our Collection
- Shop
- E-cigar NEW
- Innokin Gozee Mod
Innokin Gozee Mod
Offers
-
Innokin Gozee Mod
$29.59
View Offer
Innokin Gozee Vape Mod Parameters:
| Brand | Innokin |
| Product Name | Gozee Mod |
| Battery Capacity | Built-in 2100mAh battery |
| Charging | 5V/2A USB-C charging |
| Wattage Output Range | 6W~60W |
| Voltage Output Range | 1.0~7.5V |
| Max Output Current | 17.5A |
| Cut-Off Time | 3-18s adjustable |
| Thread | 510 |
| Fit For | Innokin Go Z+ Tank |
| Color | Black, Blue, Yellow, Turquoise, Green, Pink, Forest Green, Purple, Crimson, Royal Blue, Peach Fade, Grey Fade, Unicorn |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









