Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- Justfog Q16 Pro Plus Kit
Justfog Q16 Pro Plus Kit
Offers
-
Justfog Q16 Pro Plus Kit
View Offer
Q16 Pro Plus Parameters:
| Brand | Justfog |
| Product Name | Q16 Pro Plus Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1500mAh battery |
| Charging | USB-C, DC 5V, 1A |
| Airflow | Adjustable airflow |
| Capacity | 3ml |
| Filling | Side filling |
| Fit For | Justfog 14/16 Series Coil 1.2Ω/1.6Ω |
| Color | Black, Silver, Gold |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









