Trending
- Is it Possible that Vaping Reduces Blood Pressure?
- 2026 iPhone Guide: How to Set Custom Ringtones on iPhone
- How to Find a Cell Phone Store That Is Right for You
- Xiaomi’s first over-ear headphones made their debut! With a mirror-like body and transparent sound-emitting balls, the design is truly unique.
- Crucial website services that companies should prioritize investing in
- A Step-by-Step Guide to Repairing Corrupted Video Files
- Apple iPhone 18 Pro / Max makes another big announcement: It features “Dark Cherry” color, and the rear camera layout remains unchanged.
- iQOO Pad6 Pro tablet has officially announced support for 13 native 4K gaming experiences, with the highest support being 4K ultra-resolution
Lenovo XT80 TWS bluetooth V5.3 Earphone
Offers
-
Lenovo XT80 TWS bluetooth V5.3 Earphone
$16.99
View Offer
Specifications:
| General | |
| Brand | Lenovo |
| Model | XT80 |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| IP Level | IPX7 |
| Wearing Type | In-ear |
| Bluetooth | |
| Bluetooth Chip | V5.3 |
| Transmitting Distance | 10m |
| Battery & Charging | |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Call Time | 4h |
| Music Time | 6h |
| Standby Time | 24h |
| Charging Time | 2h |
| Other Features | |
| Microphone | Yes |
| Voice Control | Yes |
| Touch Control | Yes |
| Noise Cancelling | Yes |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.12000kg |
| Package Weight | 0.20000kg |
| Product Size | 80 x 30 x 50mm |
| Package Size | 100 x 60 x 80 mm |
| Package list | 1. Earphone*1 2. User Guide*1 3. Charger Cable*1 |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









