Trending
- Xiaomi 18 is launched! Hyper OS 4 has leaked out: A major overhaul of the underlying system, making it more smooth.
- Xiaomi MIX Fold 5 Makes a grand debut: Mystic Ring + Wide Foldable Form-Unprecedented in history
- Specifications of Redmi K100 Pro Max have been Revealed: 185Hz ultra-high refresh rate! Retains exclusive triple speakers
- The new WIN Turbo model has been officially announced to feature a 6.79-inch OLED screen with Oasis Eye-Saving Technology for enhanced visual comfort.
- What does the term “MTL vaping” refer to?
- Suonon Switch 80K Disposable Vape Review–80,000 Puff Capacity & Mesh Coil Performance
- ASDF Chroma maintains the “cassette” appearance characteristic of the brand, and its closed Pod model focuses on light effect interaction.
- Why Is RETEVIS EZTALK Becoming the “Second Pillar” of the RETEVIS Brand?
- Shop
- E-cigar NEW
- Mr.Goodie Abyss Mirror Ice Control 50K Disposable Vape
Mr.Goodie Abyss Mirror Ice Control 50K Disposable Vape
Offers
-
Mr.Goodie Abyss Mirror Ice Control 50K Disposable Vape
View Offer
Mr.Goodie Abyss Mirror Ice Control Vape Parameters:
| Brand | Mr.Goodie |
| Product Name | Abyss Mirror Ice Control Disposable Vape |
| Puffs | 50000 |
| Strength | 5% (50mg) |
| Battery | built-in 900mAh |
| Capacity | 40ml |
| Charging | Type-C charging port |
| Ice Adjustable | 3-level ice adjustable |
| Coil | Duo mesh coil |
| Quantity | 1pc/pack |
| Single Pack Size | 64*32*120mm (1pc) |
| Mid-pack Size | 168*132*123mm (10pcs) |
| Carton Size | 547*353*273mm (160pcs, 20kg) |
| Taste | Strawberry Milkshake, Blue Razz, Watermelon Ice, Apple Cinnamon, Green Lemon Ice, Mango Pineapple Ice, Juicy Peach Ice, Vanilla Passion Fruit, Blood Orange Ice, Love 66 |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









