Trending
- SP2S SEN X vs VOOPOO ARGUS G3 Mini: Which Pod Fits Your Style?
- How to Maintain Your Vape Device and E-Juice: 10 Essential Tips
- The Future of AI Art: What Lies Ahead for Artists and Creators
- 4 Apps for Sports Betting Success for your life
- What Are the Types of Strategy Used in Blackjack Games on Online Blackjack Sites?
- Top Three Vaping Brands
- Redefining Email Communication: Venturing Beyond Apple Mail
- Geek Bar Burj 80K Review: A Futuristic Disposable Vape Designed for Heavy Users
- Shop
- E-cigar NEW
- Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
Offers
-
Mr.Goodie Shisha DTL & MTL Disposable Vape
View Offer
Mr.Goodie Shisha MTL 50K Disposable Vape Parameters:
| Brand | Mr.Goodie |
| Product Name | Shisha DTL & MTL Disposable Vape |
| Capacity | 40ml |
| Strength | 3mg |
| Puffs | DTL mode: 30K puff 0.5Ω 22W MTL mode: 50K puff 0.1Ω 12W |
| Airflow | Adjustable |
| Battery Capacity | 1100mAh battery |
| Display | Mega HD display |
| Single Pack Size | 55*39*113mm (1pc) |
| Mid-Pack Size | 201*54*115mm (10pcs) |
| Carton Size | 418*347*259mm (160pcs, 21.5kg) |
| Taste | Blue Razz, Blueberry Lemon Mint, Cola Gummy, Cranberry P. Lemon, Double Apple, Dragon Fruit Bubble Gum, Grape Mint, Honeydew Melon Ice, Love 66, Mix Fruits, Strawberry Lemon, Watermelon Bubble Gum |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









