Trending
- The Largest Battery Phone in Xiaomi’s History has Arrived! Xiaomi 17 Max has been Approved for Sale
- GoPro releases its first mirrorless camera: Only the size of a sports camera, with interchangeable lenses.
- The Spokesperson for Huawei Pura 90 series has been officially Announced: The old friend of Nova, Yi Yangqianxi.
- The Screen of Xiaomi 18 Pro has Undergone an Epic Upgrade: Ultra-thin Quadrilateral Bezels + Custom Substrate
- Huawei WATCH Buds 2 officially Announced: See you on April 20th
- The Specifications of Huawei WATCH FIT 5 Series Smartwatch have been Revealed
- Blackview Tab 20 Tablet PC at $93.99: A Powerful Tablet for Work and Play – Unbeatable Deal!
- Ulefone RugKing AI Speaker at $172.99: Unleashing Powerful Sound in a Rugged Design
Niye V28 20W Computer Speaker
Offers
-
Niye V28 20W Computer Speaker
$39.99
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Niye |
| Model | V28 |
| Color | Black |
| Power | 20W |
| SNR | ≥60dB |
| Frequency Response | 100-20KHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.3 |
| Supported Profiles | HSP/HFP/A2DP/AVRCP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Battery &Charging | |
| Battery Capacity | 3600mAh |
| Music Time | 4h |
| Charging Time | 2h |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.9500kg |
| Package Weight | 1.2000kg |
| Product Size | 400×80×71mm |
| Package Size | 480×120×115mm |
| Package list | 1× Soundbar 1× Audio Cable 1× Charging Cable 1× Manual 1× Package Box |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








