Trending
- Xiaomi 18 is launched! Hyper OS 4 has leaked out: A major overhaul of the underlying system, making it more smooth.
- Xiaomi MIX Fold 5 Makes a grand debut: Mystic Ring + Wide Foldable Form-Unprecedented in history
- Specifications of Redmi K100 Pro Max have been Revealed: 185Hz ultra-high refresh rate! Retains exclusive triple speakers
- The new WIN Turbo model has been officially announced to feature a 6.79-inch OLED screen with Oasis Eye-Saving Technology for enhanced visual comfort.
- Unlocking Supply Chain Efficiency with Better Shipping Labels
- Rock N’ Cash Casino Slots: Roll into the Rhythm of Wins with Rock ‘n’ Roll Gaming
- What does the term “MTL vaping” refer to?
- What are plummeting cost of mobile technology to the point of free
ONIKUMA X27 Headphone
Offers
-
ONIKUMA X27 Headphone
$29.99
View Offer
| Specifications: | |
| Model | X27 |
| Color | Black |
| Wearing Type | Over-ear |
| Net Weight (g) | 0.409g |
| Microphone | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Driver Diameter | 50mm |
| Receive Sensitivity | 105dB |
| Connectors | USB |
| Frequency Response | 20-20k Hz |
| Impedance Range | up to 16 Ω |
| Line Length | 2.2m |
| Package Included: | |
| 1* X27 Gaming Headset RGB Gaming Headphone | |
| Note: Not included the holder | |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









