Trending
- The Key Features of OPPO Pad Mini, a Small Tablet, have been Announced Released on April 21st.
- The Official Specifications of OPPO Pad 5 Pro, the Flagship Tablet, have been Revealed
- The Decline of the Box Mod, the Ascent of the Vape Pod: A Shift in the Vaping World
- Flum UT Bar Clear Tank 50K Disposable Vape Review: High‑Puff Performance With Smart Design
- Poland pushes for e-cigarette tax reform, including magnetic attachment products in the taxable scope
- British American Tobacco is introducing an upgraded heated cigarette cartridge, neo™ Boost, in South Korea, continuing the StickSeal technology.
- Why do Your Home Need a Robot Cleaner for Better Life
- the best activity tracking apps for collection
Realme Buds Q Earphone
Offers
-
Realme Buds Q Earphone
$15.99
View Offer
| Specifications: | |
| Brand | Realme |
| Model | Buds Q |
| Color | White |
| Wearing Type | In-ear |
| Material | ABS+PC |
| Net Weight (g) | 3.6g |
| Microphone | Yes |
| bluetooth Version | V5.0 |
| Supported Profiles | HSP/HFP/A2DP/AVRCP |
| Support Audio decoding | AAC,SBC |
| Transmission Distance | 33 feet (10m) |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Charging Time (h) | 1-2h |
| Music Time | 3-4h |
| Call Time (h) | 3-4h |
| Package Included: | |
| 1* Realme Buds Q TWS Wireless Earbuds bluetooth 5.0 Earphone | |
| 1* USB Charging Cable | |
| 1* Manual | |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.








