Trending
- Lost Mary MT35000 Turbo Flavors Flash Sale You Shouldn’t Miss
- Airmez Fox 8in1 160K Disposable Kit Review-The Ultimate Multi-Flavor Vaping Experience
- Exploring the Wide Flavor Collection of Lost Mary MT35000 Turbo
- TOP 3 Best Starter Pod Kit Popular in 2026: Our Collection
- Honor 20 Pro tablet has been officially launched! It features a 12.1-inch 3K full-color paper-like screen and an AI study companion
- HONOR 600 Pro Released: The Strongest Digital Flagship from HONOR has arrived, starting at 3899 yuan.
- OPPO Pad Air5 Released: 12.1-inch large screen + 10,000mAh large battery, starting from 1899 yuan
- OPPO Enco Air5s headphones Released: Each ear weighs 3.9g and the price is 269 yuan.
- Shop
- E-cigar NEW
- SMOK X-Priv Plus Kit
SMOK X-Priv Plus Kit
Offers
-
SMOK X-Priv Plus Kit
$66.99
View Offer
X Priv Plus Parameters:
| Brand | SMOK |
| Product Name | X-Priv Plus Kit |
| Battery | Supports dual external 18650 batteries (not included) |
| Power Range | (5W-225W)±2W |
| Standby Current | <150uA |
| Input Voltage | (6.4V-8.4V)±0.2V |
| Output Voltage | (1.0V-8.2V)±0.2V |
| Charging Voltage | 5V±0.2V |
| Charging Current | Max 2.0A |
| Resistance Range | (0.1Ω-2.5Ω)±5% |
| Thread | 510 |
| Capacity | 5.5ml |
| Filling | Top filling |
| Airflow | Top airflow |
| Fit For | TF-D SubTank, D-Coil Series |
| Packing Size | 111*101*61mm |
| Carton Size | 480*340*285mm (50pcs/carton) |
| Color | Black, Black Shell, White Shell, Purple, Mineral Green, Silver Lines |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









